Kontakt

 

Kontaktpersoner i ICD-klubben kan ses nedenfor.
Hvis du har brug for at snakke med en ligestillede person der enten har fået en ICD-enhed eller er pårørende til en hjertepatient, så stiller vi os til rådighed for hjælp, støtte og information.

Ring eller send os en mail, så vil vi hjælpe og informere efter bedste evne.

Uanset spørgsmålets omfang, så kontakt os endelig.

Er du i tvivl om hvem du skal kontakte, så skriv til

kontakt@icdklubben.dk

 

 

Bestyrelse

Formand

Svenn Erik Kristensen

Fasanvej 12

4683 Rønnede

2298 6342

svennerik@icdklubben.dk

Næstformand

Ulla Hansen

Blomsterparken 13, Stevnstrup

8870 Langå

8641 0535

ulla@icdklubben.dk

Sekretær

Annelise Hattesen

Sct. Nicolai Gade 19, 1.03

6200 Aabenraa

4085 2646

annelise@icdklubben.dk

Kasserer

Flemming Krogh

Amagerfælledvej 147, 1-5

2300 København S

3160 2815

flemming@icdklubben.dk

Bestyrelsesmedlem

Søren Rasmussen

Rude Skovvej 13, Rude Strand

8300 Odder

3026 9286

soeren@icdklubben.dk

Bestyrelsesmedlem

Jan Gottschalk

Marievej 53

4300 Holbæk

4078 6978

jan@icdklubben.dk

Bestyrerelsesmedlem

Morten Drejer

Fasanvej 6C

8500 Grenaa

8681 0185

morten@icdklubben.dk

Suppleant

Bente Damgaard Thomsen

Minervavej 23

6960 Hvide Sande

5783 4817

bente@icdklubben.dk

Webmaster og Suppleant

Sanne Krogh

Amagerfælledvej 147, 1-5

2300 København S

6021 0718

sanne@icdklubben.dk